Ta největší čeká jednoho šťastlivce na konci akce, kdy se stane majitelem produktů a služeb – a opravdu bude moci hrdě říct, že ho čeká rok života zadarmo. Dále jsou pro soutěžící připraveny týdenní ceny, jako jsou zahraniční dovolené, několikatisícové poukázky na nákupy, hrazení účtu za energie, telefonování, ale třeba také automobil!

Do soutěže se zájemci registrují pomocí SMS ve tvaru CAS (mezera) ZADARMO (mezera) JMENO, PRIJMENI (mezera) ADRESA na číslo 900 09 30 (cena SMS 30 Kč). Obratem přijde soutěžícímu na mobil SMS s unikátním kódem, který je platný po celou dobu soutěže (nebo do doby, kdy vyhraje). Od pondělí do pátku najdou čtenáři Deníků na Moravě a ve Slezsku pouze ve svém regionálním Deníku jeden unikátní kód včetně ceny, o kterou se daný den hraje.

Pokud zjistíte, že jste majitelem kódu, který byl v daný den zveřejněn v novinách, musíte se přihlásit na telefonní číslo 602 530 166 v den zveřejnění vašeho kódu, a to nejpozději do 16.30 hodin.

V pátek se o cenu přihlásila paní Jana Pastrňáková z Ostravy. Včera se také losoval v Radiu Čas týdenní výherce. Vysokorychlostní připojení k internetu a kabelovou televizi na rok zadarmo vyhrála paní Jana Pekarčíková z Ostravy-Poruby. Jak sama řekla, největší radost z internetu budou mít její dcery, které rády surfují na sociálních sítích a samotná paní Jana už se moc těší na dokumentární pořady v kabelové televizi.
V pondělí najdete pouze v Deníku další unikátní kód! Tento den hrajeme o balíček čajů.