Každý rok se organizátoři Beskydských rekordů snažili oslovit takového moderátora, který je nějakým způsobem s rekordy spojen.

„První ročník, kdy jsme se pokoušeli vylézt na nejvyšší vrchol světa, moderovala Nikol Birklenová, kterou všichni znají z dřívějšího pořadu České televize Guinnessův svět rekordů," vysvětlila Lucie Talavašková z Beskydského informačního cen- tra. Ve druhém ročníku se skládalo maxi puzzle Frýdku-Místku a s tímto rekordem návštěvníkům pomáhal moderátor, herec a především bavič Petr Rychlý.

Minulý rok odmoderoval úspěšný zápis do České knihy rekordů komentátor nejen sportovních pořadů na České televizi Vojtěch Bernatský, který je také známý z pořadů Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit a Guinnessův svět rekordů. Jelikož dokázal zábavnou formou a svým skvělým přístupem návštěvníky podpořit v jedení medového dortu, vybrali pořadatelé opět právě Vojtěcha Bernatského a doufají, že se město Frýdek- -Místek i v tomto roce zapíše do České knihy rekordů.

„Přijďte si proto společně s námi a Vojtěchem Bernatským užít nezapomenutelný den. Velké finále Frýdku-Místku aneb Pojďme dát gól Evropě startuje již ráno v 9 hodin," zve všechny Lucie Talavašková. Návštěvníci se mohou těšit také na Antonína Panenku, vystoupení skupin ABBA stars revival a Těžkej Pokondr. Více informací naleznete na webových stránkách Beskydského informačního centra www.beskydy.com.

Ilustrační foto

Ilustrační foto