Snoubenci věří, že jim tři sedmičky přinesou do společného života štěstí. Numerologové sice toto datum nevidí až tak růžově, nicméně podle nich není ani vysloveně špatné.

„Sedmička je číslem empatie, vnímavosti a citlivosti, což jsou určitě pro společný život důležité a dobré energie. Současně je ale také nositelem citové karmy. Je možné, že se u párů, které si pro vykročení do společného života zvolily sedmičku, v jejich soužití projeví nějakákarmickávlnka z minulých životů. Ta je může uvrhnout do situací, se kterými nepočítají a které je překvapí nebo zaskočí, většinou to bývají situace spíše negativního rázu. Mohla to být nějaká křivda, ublížení, nedorozumění nebo citovénenaplnění.Něco,copár mezi sebou nemá z dávné minulosti dořešeno a teď se mu naskýtá příležitost tyto věci znovu otevřít a vyrovnat se s nimi. Tyto prastaré vzpomínky a emoce z minulých životů jsou zasunuty hluboko v nevědomí a právě tím, že vyplavou na povrch, mohou způsobovat nejistotu nebo někdy i citové frustrace,“ vysvětlovala ostravská numeroložka Alexandra Rohanová.

Výchova má stále svoji váhu

Dodala, že při jejich zvládaní je důležité i to, co si s sebou do nového vztahu člověk přináší z původní rodiny. „Pokud se emoce nenaučil zpracovávat v ní, právě sedmička může být předzvěstí, že to bude jeho úkolem v začínajícím manželství. Týká se to často třeba pověstných mamánků nebo naopak tatínkových holčiček autoritativních otců,“ dávala příklady numeroložka. „Sedmička není výrazně dobrá nebo špatná, ale přináší úkoly v oblasti citového naplnění. Páry, jejichž vztah určuje sedmička, musí na vztahu trpělivě pracovat a pak jejich soužití může být šťastné a dlouhé a dorůst do krásného tolerantního přátelství,“ zdůraznila Alexandra Rohanová.

Dobrodružství a komunikace

Tomuto závěru nasvědčuje i číslo 23, která je součtem všech jednotlivých číslic dnešního data. „Třiadvacítka je velmi příjemné a šťastné číslo, přičemž dvojka v něm je vztahová a trojka komunikativní. Jejich součet je pětka, což je nesmírně dobrodružné číslo a vyžaduje spoustu tolerance, současně je ale i číslem citové a emocionální hloubky a pevné vůle. Přináší časté změny ve smyslu cestování, stěhování, změn povolání a podobně, které si ale člověk sám určuje a organizuje. Bude vyhovovat lidem, kteří mají rádi změnu a pohyb, ale asi příliš nesedne vyznavačům tradiční rodiny nebo usedlejším párům,“ upozornila Alexandra Rohanová. Podotkla, že příští podobně zvláštní datum nastane 8.8. 2008. Osmičky by měly více přitahovat rovnováhu a spravedlnost, ale ani o nich nelze tvrdit, že by byly jednoznačně skvělé. „Podobná data jsou ale ideální pro zapomnětlivé manžely,“ usmála se numeroložka.

 

Velká část dnešních jednadvaceti frýdecko-místeckých svatebních obřadů se uskutečnila v obřadní síni frýdeckého zámku, tři sňatky se ale odehrály i mimo obřadní síň. Své „ano“ si řekli snoubenci v parku pod zámkem, na zahradě rodinného domu v Bašce a také v restauraci na přehradě Olešná. „První svatba se v obřadní síni frýdeckého zámku uskuteční už v devět hodin ráno a poslední pár bude prohlášen za manželský v osmnáct hodin. Tento den bude náročný nejen pro svatebčany, ale také pro tři oddávající. V obřadní síni budou snoubence oddávat zastupitelé města Svatomír Recman s Jarmilou Kožušníkovou. Páry mimo obřadní síň oddá Igor Svoják,“ uvedla pro Deník tisková mluvčí frýdecko-místeckého magistrátu Jana Matějíková.