„Čtvrtý po sobě…,“ radovali se chlapi, kteří tady na utkání v televizi vystřídali fanoušky hostů. Ti byli podle servírek moc slušní a cestu si tady našli vícekrát. Po závěrečném hvizdu se ovšem hospoda otřásala v základech skandováním „Třinec! Oceláři! Mistři!“ Dámy za pípou jen konstatovaly, že „chlastat“ se bude dneska do rána.

Podobné to bylo v dalším sportovně orientovaném podniku Sport Bar Puk, kde se slavilo ve velkém a do toho přijížděli z Werk Arény první fanoušci, kteří viděli velkou hokejovou slávu na vlastní oči přímo na zimáku.

Finále play off hokejové extraligy - 6. zápas: HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové, 28. dubna 2023, Třinec. Prezident třineckého hokejového klubu Ján Moder
VIDEO: Radost, konfety, šéf v euforii! Masarykův pohár opět v rukou Ocelářů

„Tak jsme druzí, no a cooo…“ zpívali zase královohradečtí příznivci u haly a třinečtí jim sekundovali: „Tak jsme mistři, no a cooo…“ Po slavnostním vyhlášení táhli fandové nových českých mistrů ulicemi s tím, že oslavy budou hodně dlouhé. „Litujeme těch, co musí ráno do práce,“ loučili se vesele.