Hokej rozvášnil Třinec 

To pokračuje v sobotu sedmým duelem. Oceláři se pokusí dovršit historický obrat a v městě budou jistě zaplněné všechny místa v restauracích a hospodách s obrazovkami. Takový milník si nemohou místní nechat ujít a fandit se bude nejen doma, ale i venku. Podaří-li se nyní srovnanou sérii 3:3 se Spartou otočit ve svůj prospěch, chystá město pro své občany promítání na velkoformátovém plátně na náměstí.

Hokejistům Třince se v 6. semifinále play-off extraligy se Spartou povedl fantastický obrat.
Třinec předvedl senzační obrat, byl vteřinu od vyřazení! Rozhodne se v Praze

Finále na náměstí

„Našim Ocelářům držíme palce a pokud se jim podaří vyhrát sobotní zápas v Praze, fanoušci se mohou opět těšit na veřejné promítání finálových venkovních zápasů před Trisií. Vše a chystáme tak, abychom mohli opět všichni společně v jedinečné atmosféře podpořit Oceláře, ale zároveň nechceme nic zakřiknout a přistupujeme k přípravám se vší pokorou,“ říká primátorka Věra Palkovská.

Pro třinečáky naděje rozhodně neumírá a finále je ještě blíže. Atmosféra nadšení a očekávání houstne a tak, kdo chce zažít opravdové sportovní fanoušky ve varu, měl by se v případě postupu do finále, vypravit zažít hokejové šílenství do Třince.