Pošlete nám fotografii z vašeho obvodu, obce či města, nejlépe rozsvíceného, a nominujte právě ten váš vánoční strom do hlasování. Snímky můžete poslat buď mailem na webeditori.SM@denik.cz, nebo přes rubriku Čtenář reportérNezapomeňte uvést název místa, kde jste fotili, čas a také jméno a příjmení autora snímku.

Vánoční strom DeníkuZdroj: DeníkV loňském roce jste do redakcí Deníku po celé České republice poslali fotografie více než tří set vánočních stromů. V celostátním kole pak zvítězil krasavec z Karviné.

Moravskoslezský kraj - Karviná
Čtenáři Deníku rozhodli. Nejkrásnější strom v republice mají v Karviné

Novinkou letošního ročníku je tříkolový systém soutěže. Ten bude i letos. Registrovaní čtenáři svým hlasováním na webu nejprve vyberou vítěze okresních kol, ti se poté poměří v rámci krajských kol a finále bude soubojem mezi jednotlivými kraji. Samostatnou anketu bude mít Praha. 

Vánoční strom Deníku 2023 - termíny:

Nominace uzavřeme v úterý 5. prosince ve 20.00 hodin.
Okresní kolo hlasování - 7. – 11. prosince.
Krajské kolo hlasování - 12. - 16. prosince.
Celostátní kolo hlasování - 17. - 20. prosince.
*Start i konec kola bude vždy ve 20.00 hodin. Hlasovat budou moci pouze registrovaní čtenáři Deníku.cz (není třeba mít předplatné klubu, je nutné mít pouze účet zaregistrovaný na mailovou adresu), a to jedenkrát každou hodinu. 

Vítězem se stane a titul Vánoční strom Deníku 2023 získá strom s největším počtem hlasů čtenářů ve webové anketě. Výsledky zveřejníme 22. prosince na všech regionálních webech Deníku a v tištěné podobě všech mutací Deníku.

Obec či město, kde stojí vítězný strom, dostane atraktivní cenu v hodnotě téměř čtvrt milionu korun, a to celou  jednu stranu v sobotním magazínu Deníku s názvem Víkend, kterou bude moci využít k vlastní propagaci. 

Stranu může zaměřit k propagaci svých akcí, může se pochlubit tím, co obec/město v posledních letech pro své občany vykonala/lo, případně využít na užitečné informace pro návštěvníky a pozvat je k nim do regionu. 

*Soutěž se řídí pravidly Deníku.

Vánoční poutákZdroj: Redakce