„Možná, že až deset tisíc lidí,“ odhadovala Petra Macková, mluvčí Třineckých železáren, kolik návštěvníků lákal program situovaný k Werk Aréně.

Dětské lákadla včetně simulátoru Formule 1, exhibice krasobruslení, staročeská pouť, adrenalinové hasičské soutěže a cirkusáci, řada atrakcí stejně jako stánků se vším možným včetně dobrého jídla a pití, to vše lákalo do Třince davy z širokého okolí.

Atmosféra v Třinci po vítězství v hokejové extralize, 28. 4. 2023.
Tak jsme mistři, no a cooo… V hokejovém Třinci se „chlastalo“ do rána

A to nemluvě o účinkujících, mezi které patřili Argema, Mňága a Žďorp, Rock´n´Roll Band Marcela Woodmana, Traktor, Citron, Kristíny či Čechomoru s Kandráčovci. Ti zase nalákali muziky chtivé návštěvníky.

Uvnitř hokejového stánku, tedy Werk Arény, bouřila při setkání se čtyřnásobnými mistry doslova vřava lidí. „O-o-ocelaři!“ skandovali návštěvníci Hutnického dne 2023 tradiční pokřik staronových hokejových šampionů. S nimi si však nezadali ani žáci či junioři třineckého klubu, kteří se také chlubili aktuálními sportovními úspěchy.

Jedna z třineckých poboček České pošty, která bude zrušena, sídlí na adrese Sosnová 411, Dolní Líštná.
Frýdek-Místek a Třinec: města vyjednala u pošty ústupky, změny a snad i novinky

„Jsme strašně rádi, že se umoudřilo i počasí, ráno jsme brečeli, že bude celý den lít,“ nechala se slyšet Petra Macková. Sobota se tak nakonec v hutnickém městě vydařila.