Prověrky fyzické zdatnosti jsou součástí standardního přijímacího řízení. Tomu, kdo je zvládne, platí osvědčení o testu zdatnosti celý rok a není potřeba je u přijímacího řízení opakovat.

Komu se testy nepovedou, tomu policisté poradí, kde „zabrat“ a co dopilovat. "Přijít ale může kdokoliv, kdo si chce ověřit, zda na takovou práci vůbec má," vzkazují.

Stavba pro bydlení: 2. místo – rodinný dům v Neborech. Stavebníkem je Ivo a Jitka Gajdicovi. Autorem návrhu stavby je projekční kancelář Lay Out s.r.o.
Pozor, tyto změny dopadnou na majitele nemovitostí na Frýdecku a Třinecku

Testy se skládají ze čtyř disciplín: člunkového běhu, běhu na 1000 metrů, celomotorického testu a cvičení kliků. "Na místě budete mít možnost zjistit odpovědi na případné dotazy k povolání policisty, dozvíte se důležité i zajímavé informace," ujišťují pořadatelé.

Fyzičky na zkoušku se uskuteční 14. června 2024 v 9 hodin v areálu Policie ČR ve Frýdku-Místku, konktétně ve Frýdlantské ulici číslo 2402. Je třeba se dopředu přihlásit emailem na krpt.nabor@pcr.cz nebo na telefonech 607 046 393, 721 303 606.