Možná si i vy říkáte, že Vánoce jsou ještě daleko, tak proč se tudíž ve všech obchodních centrech začínají objevovat vánoční kolekce, ozdobičky a všudypřítomná vánoční světýlka. Je to zkrátka proto, že do Vánoc zbývá měsíc a pár dní, což je ten správný čas, abychom začali přemýšlet nad dárky.

I bříško má Héra světlé
Cruela by koukala. Studentka si pořídila dalmatina s podivným genem

A máte-li v rodině nebo mezi svými blízkými milovníky zvířat, vylákejte z nich nenápadně fotografii jejich čtyřnohého parťáka a připravte pro ně dárek na míru – krásný, vtipný a profesionálně zpracovaný obraz, ve kterém bude hlavní roli hrát právě pes či kočka vašeho přítele či rodinného příslušníka.

Zvířecí portréty na míru

Vše začalo tím, když Galina Bugaevskaya začala v roce 2018 vytvářet zábavné kočičí portréty se svým milovaným kotětem jménem Uma a sdílela je se svými sledujícími na Instagramu. Dnes její profil sleduje 217 tisíc lidí a její umělecká díla se objevila i v mnoha dalších médiích, novinách a dle webu dokonce i v televizním vysílání. Fanoušci ji pak začali prosit, aby vytvořila portréty i pro jejich mazlíčky, a tak se práci začala věnovat na plno. Na Instagramu vystupuje jako @koty_vezde, což by šlo volně přeložit jako „kočky kam se podíváš“.

Stačí vybrat nejoblíbenější fotografii v co největší kvalitě a umělkyně ji následně změní v obraz, který se nebudete muset stydět pověsit na stěnu ve vstupní hale či předsíni. Obraz kočky, psa, ale i jiného mazlíčka nabízí Galina ve dvou variantách. Pokud chcete, aby vám poslala pouze virtuální obrázek vhodný pro domácí tisk, zaplatíte za dílo 10 USD (necelých 250 Kč).

Finalisté Comedy Wildlife Photography Awards 2022
Nejvtipnější zvířecí fotografie roku? Prdící zebra i bezhlavý tučňák

Chcete-li však portrét vytištěný na plátně, bude vás to stát 59 USD (necelých 1 500 Kč) včetně dopravy. Nově také nabízí razítko s přesnou podobou vašeho zvířete, o které je enormní zájem.

Od svých sledujících se dočkala obrovských ohlasů. @jerrysalinas například napsal: „To potřebuji, ale s mým obličejem!“

Skvělý dárek k Vánocům

Vaše zvíře se tak může díky portrétu proměnit ve váženou aristokočku, objevit se na černobílém portrétu z dob dávno minulých, jakožto poleva na cupcaku, kopeček zmrzliny či v těle žirafy, králíka nebo se stát součástí světoznámého obrazu Hvězdná noc od Vincenta Van Gogha.

„Obrázek s mazlíčkem je nejen cool dekorace do interiéru, která vašim hostům hned ukáže, kdo že tady v domě velí, ale také úžasný dárek nejen k Vánocům,“ připomíná svým sledujícím na Instagramu Galina.